ANKARA ELEKTRİK SERVİSİ MONTAJI TAMİRİ USTASI -ANKARA KORNİŞ MONTAJ USTASI
Anadolu Elektrik servisi ustası Ankara
0 539 828 40 60

Anadolu Elektrik servisi ustası Ankara , Yenimahalle Ankara Elektrik ustası , Elektrik tamiri , Ankara korniş ustası , korniş servisi hizmeti verdiğimiz web sitemize hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden Ankara geneli tüm ilçe ve semtler için firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ankara korniş montajı servisimiz ister korniş satışlı ister sadece ustalık hizmeti ile yapılmaktadır. En uygun fiyatlar için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

0 539 828 40 60

Ankara Elektrik Ustası , Anadolu Elektrik servisi ustası Ankara firması olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile tüm elektrik tesisat, tamir ve montaj işlerinizi garantili yapıyoruz. Ev ve İş yerlerinizin tadilat, bakım ve arızaları giderilir. asma tavan aydınlatması, kamera sistemleri, şifreli kapı açma, görüntülü diafon sistemleri yapılır.

ANKARA ELEKTRİK USTASI İLETİŞİM NUMARALARIMIZ ;

0 539 828 40 60

Ankarada Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz !

0 539 828 40 60

Anadolu Elektrik Arıza : Ankara'da Her Türlü Elektrik ile İlgili Sorununuz Olduğu Zaman Bize Ulaşabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinizde meydana gelebilecek elektrik arızalarını gideriyoruz. Uzman ekibimiz sizin için en uygun çözümü sağlayacaktır.

Ev - iş yerlerinin elektrik tasarruf sistemleri, telefon ankastre sistemleri, internet telefon data sistemleri, elektrik sayaçları değişimi ve panolama, otomatik kapı kilit hidrolik sistemleri, uzaktan kumandalı kapı kilitleri, alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, bina besleme koblaları tamiri, banyo aksesuarı montajı, akıllı ev sistemleri, otomatik kumanda,konpanizasyon işleri, yiğit elektrik olarak, her türlü elektrik işlerinde kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır.

 Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Projenizi veya Arıza durumunu sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

Ankara Anadolu Elektrik Bakım Onarım

Ankara genelinde ev ve işyerinizdeki tüm elektrik işleri için profesyonel çözümler sunuyor, günler boyunca servis beklemenize gerek bırakmıyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun kısa sürede adresinize ulaşan ekibimizle elektrik arızalarından güvenilir bir şekilde kurtulabilir, sistem kurulumundan montaj ve yenilemeye kadar elektrik işlerinizin deneyimli ekibimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz memnuniyetinizi sağlamak için her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmakta; hafta içi sonu demeksizin 7 gün, 24 saat kesintisiz olarak servis hizmeti sunmaktadır. Usta belgesi bulunan, hepsi alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz elektrik devre ve elemanlarıyla ilgili her türlü arızanın üstesinden gelebilecek yeterliliktedir.

Pano tesisatı montajından elektrik taahhüt ve proje çizimi işlerinize, yeni aldığınız avizelerin montajından görüntülü diafon sistemi kurulumuna, iç tesisat yenilemeden topraklama ve hat çekimine kadar ihtiyaçlarınızın tamamı için profesyonel çözümler sunuyoruz. Acil elektrikçi servisimizden sadece bir telefonla 7/24 yararlanabileceğiniz gibi, mühendislik ve danışmanlık alanındaki hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Elektrik mühendisi, elektrik teknikeri, teknisyen ekipleri ile hizmet vermektedir.

    ◦    Duman dedektörü montajı ve tamiri,
    ◦    Gaz dedektörü montajı ve tamiri,
    ◦    Sensörlü şarjlı armatür montajı ve tamiri,
    ◦    Kapı konuşma sistemleri montajı ve tamiri,
    ◦    Korniş montaj montajı,
    ◦    Avize montajı montajı ve tamiri,
    ◦    Uydu sistemleri montajı ve tamiri,
    ◦    Ev aletleri tamiratları montajı ve tamiri,
    ◦    Daire bina topraklama tesisatı yapılması ve tamiri
    ◦    Bina besleme kablosu tamiri
    ◦    Telefon hattı çekilmesi ve internet hattı yapımı

ANKARA ELEKTRİK USTASI İLETİŞİM NUMARALARIMIZ ;

0 539 828 40 60

Elektrik Tesisatı

Ankara Elektrikçi Olarak Hızlı,Güvenilir ve Ekonomik Servisi Yetkili Teknik Ekibi İle Siz Saygıdeğer müşterilerimize Sunmaktayız
Görüntülü Diafon Sistemleri
Daireler arası direkt görüşme yapabilen sadece DT8 kablo ile santralsiz, zil dönüşsüz çalışan yeni fonksiyonel dijital görüntülü sistem hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Aydınlatma Sistemleri

Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir.

Profosyonel Hizmet

Alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile elektrik tesisatınız ile alakalı problemleri profesyonelce, müşteri memnuniyeti önceliği ile çözer.

Tam Garanti

Ekibimiz problemi inceler ve önerilerde bulunur, profesyonel öneriler dikkate alındığında, sizin için kalıcı çözümler üretilmiş olur.

Ankara Anadolu elektrikçi olarak Tüm Ankara civarlarında her türlü elektrik problemlerinizde ve sorunlarınızda yanınızdayız!

7 gün 24 saat, gece gündüz hizmetinizdedir. Ankara’nın neresinde olursanız olun servislerimiz kısa sürede içerisinde emrinizde.

Ankara Yenimahalle Anadolu servisi ustası Ankara Korniş Ustası

Ankara Anadolu Korniş Montajı
Firma olarak birçok perde montajını en kaliteli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin içerisindeki perde uyumunu sağlamak, mutfak veya oturma odasındaki perdelerin de dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı da gerçekleştiriyoruz.
Siz müşterilerimize bu tür hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek hareket ettiğimizden dolayı, ev içerisine uyacak perde stillerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Stor Perde Montajı
Evinizin içerisinde herhangi bir problem çıkmaması için; kendi perdelerimizin montajını, kendimiz gerçekleştirerek kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Zebra perde montajı diğer perdelere göre biraz daha zor olduğunu bildiğimizden dolayı bu montajı profesyonel ekibimizle gelip, kendi ellerimizle gerçekleştiriyoruz. Zebra perde modelinin yanı sıra stor perde montajı açılıp, kapanabilen bir yapıya sahip olduğundan dolayı tüm ayarlamalarını gerçekleştiriyoruz.

Jaluzi Perde Montajı
Birçok alternatifi göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Jaluzi perdelerin aralarında boşluklar olduğundan dolayı montajı oldukça iş çıkartıyor.
Jaluzi perde montajı yaparken perdelerin hasar görmemesi ve üst kısma bağlanılan yapıyı da daha sert bir zemin haline getirip ev içerisinde kaza çıkmasını da önlüyoruz.

Ankara Anadolu Korniş Montajı olarak Montaj Yaptığımız Korniş ve Perde Türleri:
1- Zebra ve Stor Perde Montajı
2- Kumaş Katlamalı Perde Montajı3-Alüminyum Jaluzi Perde Montajı
4 -Dikey Perde Montajı
5- Ahşap Stor Perde Montajı
6- Plise Düet Perde Montajı
7- Panel Japon Perde Montajı
8- Briz Perde Montajı
9- Rustik Perde Montajı
10- Ahşap Jaluzi Perde Montajı

Korniş Montajı nasıl yapılır
Korniş tercihi uygulanacak yere, ihtiyaca ve perde türüne göre değişebilir.
PVC PERDE RAYI MONTAJI:
En sık kullanılan korniş çeşidi plastik kanallı perde kornişidir.Klasik Perde Kornişi olarak 2,3 veya 4 kanallı
kornişler seçilebilir. Kanal sayısı takılacak perde adetine göre artar.
Plastik perde rayları pencerenin genişliğine göre, duvar müsait ise yanlardan 25-30 cm pay eklenerek uzunluğu belirlenir ve belirlenen uzunluğa göre korniş
bir sehpa veya masadan destek alarak demir testeresi ile kesilir.
Korniş iki kişinin yardımı ile tavana yaslanarak yeri tespit edilir. Korniş hareket ettirilmeden tornavida aracılığıyla yaklaşık 50-60 cm aralıklarla korniş
tavanda iken bastırılarak delinir (korniş plastik olduğundan kolayca delinir) ve
tavanda işaret bırakılır, bu şekilde matkapla delinecek yerler tespit edilmiş
olunur.

Tavan tamamen beton tabliye olması nedeniyle darbeli matkap ve elmas uca ihtiyaç vardır. Tavan delmek bir matkapla yapılabilecek en zor işlerdendir. Çünkü
kollar yukarıda ve güçlü bir şekilde matkaba baskı uygulamanız gerekmektedir. Vidaların plastik kornişi delip kırmaması için uygun ölçüde pul
kullanılır. Vidalama işlemi sonrası plastik korniş tavana veya ihtiyaca göre duvar monte edilir. En son olarak zevkinize göre aldığınız perdeler talep
etmeniz halinde kornişe takılır.

STOR PERDE KORNİŞİ MONTAJI:

Ülkemizde tercih edilen perdelerden biri de stor perdelerdir ve stor perdeyi kornişe takmak biraz ayrıntı ister. Normal
perdelere nazaran storlarda korniş aparatı kullanılır. Kornişi takmadan önce karşılıklı duvarlar arasında eşit mesafe kalmasına özen göstermek gerekiyor. Bu
hesaplama yapıldıktan sonra stor perdenin kornişe takılması için kornişi tavana yaslamak şartıyla perdenin takılacağı noktayı belirlemek ve aparatın yerleşeceği
mesafe ölçülerek işaretlemek yeterlidir. Bu aşamada kornişe perde takma aparatı veya kornişe takılan stor perde aparatı aynı görevi üstlenir.

Stor perde kornişe montaj aparatı işaretlenmiş noktaya yerleştikten sonra matkap ya da tornavida aracılığı ile vidalama yapıyoruz. Arka planı portraya oturttuktan
sonra ise perdemizi de aparata takarak işlemi tamamlıyoruz. Kornişimiz hazır olması ile birlikte ikinci aşama olarak bizi stor kornişe nasıl takılır sorusu bekliyor. Kornişe stor perde takma da ise jaluzinin taşıyıcıya yerleştirilmesi kafidir. Diğer yandan kornişe takılan stor perde çalışıp çalışmadığı son kez kontrol edildikten sonra kullanıma hazırlanır.
Artık stor perdeyi kornişe takma işlemini gerçekleştirdikten sonra kornişe takılan zebra perde şıklığı ile evinize yeni bir hava katabilir, stor perde kornişe nasıl
takılır sorusu için resimlerden yardım alabilirsiniz.

JALUZİ PERDE KORNİŞİ MONTAJI:

Kornişi duvara eşit mesafede ayarladıktan sonra matkapla vida yerlerini belirlemek için iz yapıyoruz, ancak tavan yerine duvara monte etmek isterseniz su terazisi ile düzlemi ayarlamak
gerekiyor. Daha sonrasında ise dübelleri yerleştirmek ve portrayı delikle denk gelecek biçimde ayarladıktan sonra sabitleme işlemine geçiyoruz. Böylece jaluzi
perde kornişe nasıl takılır sorusunun önemli kısmını hallettikten ve bütün bunları hazırladıktan sonra ise kornişe takılan plastik aparatları yerleştirmek
için jaluzinin yerlerini ayarlamak kalıyor. Bunu yaparken en genişliğinde esneme olmasını istemiyorsak ortaya da ekstra kilit mekanizması takılması da doğru olur
ve işaretlediğimiz yerlere ise plastik aparatı ve kilit mekanizma aparatını birbirine bağlantısını vida yardımıyla yapıyoruz.

BİZE ALT KISIMDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ ;

Anadolu Korniş servisi ustası Ankara Korniş montajı kurumsal telefonumuz ;

0 539 828 40 60

Cep telefonu ile iletişim numaralarımız ;

0 539 828 40 60

Alçıpan tavana korniş nasıl takılır ve yine alçıpandan yapılmış asma tavana korniş nasıl takılır sorunu pek çoğumuzun ortak sıkıntısı. Duvar ya da tavan bölmesinde alçıpan kullanılmış ise işlerin biraz daha karışacağı kesin. Kornişlerin normal vida ve dübeller ile tutmayacağını şimdiden söylemek lazım. Burada formül alçıpan dübelleri ve vidaları kullanmaktan geçiyor, bunu yaptığınızda alçıpana korniş nasıl takılır sorusu ile bir daha muhatap olmayacağınızı söyleyebiliriz.Konuyu pratiği ile görmek için korniş nasıl takılır video sizlere bu konuda aydınlatıcı fikir verecektir. Korniş nasıl monte edilir ve stor perde kornişe mi takılır gibi sorularınıza iki dakikalık
videomuzda cevap bulabilirsiniz.

Korniş ustası olarak perde kornişlerinizi işin ehli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin iş yerinizin ve ofislerinizin perdelerinin dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz.

Siz müşterilerimize korniş hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek hareket ettiğimizden dolayı, ev içerisine uyacak perde stillerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Montajlarımız ömür boyu garantilidir.

Korniş ile aklınıza takılan sorular :

 • Korniş takma ücreti : Genelde tam daireler de ve metrajlı alanlarda metre fiyatı verilmektedir. Tek parçalı kornişler de servis ücreti alınmaktadır.

 • Perde korniş fiyatları : Markasına ve kalitesine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Ortama fiyatı için firmamız ile iletişime geçiniz.

 • Korniş montajı yapıştırıcısı : Genelde amolinli tavanlarda kullanılan kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Korniş montajlarında en büyük yardımcısıdır.

 • Korniş montajı nasıl yapılır : Profesyonel bir tek başına kornişin montajını yaparken, daire sahipleri bu konuda zorlanabilmektedir. Korniş montajında kullanılacak matkabın kaliteli olması montajı daha rahat kılacaktır.

 • Kornişi kim takar : Montaj işini uzun yıllardır yapan profesyonelleşmiş ustalar takar. Bunlara ilaveten elektrik ustaları ve sıhhi tesisatçılarda montaj işini çok rahatlıkla yapabilirler.

 • Korniş Modelleri : Kornişler genelde Tek raylı, 2 raylı, 3 raylı ve 4 raylıdır. Ayrıca kartonpiyerli kornişlerde mevcuttur.

 • Korniş Montaj Aparatı nedir :Genelde tavan kısımları olmayan yerlere kornişin montajını gerçekleştiren L tipi mekanizmadır.

ANKARA Anadolu Korniş Montajı ekibimiz Ankara ve çevresinde her türlü korniş montaj işlemlerini titizlikle yapmaktadır. Yılların tecrübesi ve birikimi ile Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir;
Korniş Montajı
1’li Korniş Montajı
2’li Korniş Montajı
3’lü Korniş Montajı
4’lü Korniş Montajı
Kartonpiyerli Korniş Montajı
Balkon Korniş Montajı

Tek yapmanız gereken bizi aramak;

0 539 828 40 60

ANKARA DA KORNİŞ MONTAJI ÇOK KOLAY

Ankara Anadolu Korniş Montajı ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır ve sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinizde kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmaktadırlar. Montaj işlemi sırasında eviniz ve iş yerleriniz kirlenmemesi için gayret gösteririz. Ustalarımız temiz ve titiz bir şekilde güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktadırlar.

BİZE ALT KISIMDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ ;

Korniş montajı kurumsal telefonumuz ;

0 539 828 40 60

Cep telefonu ile iletişim numaralarımız ;

 0 539 828 40 60

Siz müşterilerimiz istediğiniz boylarda korniş ölçülerini iletebilirsiniz. Bizde en kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz.Ölçü alma durumunuz yok ise üzülmeyin ücretsiz ölçü almak için hemen gelmekteyiz. Hızlı, kaliteli,titiz ve dürüst çalışmaktayız.

KORNİŞ MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Ankara Anadolu Korniş Takma ekibimiz kaliteli malzeme titiz işçiliği en ucuz olarak vermeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedefler. Ankara En uygun ve en ucuz korniş montajı fiyatları siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.Korniş fiyatlarımız metre miktarına göre değişkenlik gösterebilir.Ama yine Ankara için en ucuz kornişçi hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Tek yapmanız gereken bizi aramak ve kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde almaktır. Ankara korniş bunun için hizmet vermektedir.

KORNİŞ TAMİRİ

Ankara Anadolu Korniş Tamiri ekibimiz her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Düşen veya kırılan kornişleri dert etmeyin Bizi Arayın! Her zaman en düşük fiyatı, en yüksek hizmeti vermek öncelikli hedeflerimiz arasında. Müşteri memnuniyeti olarak çalışarak işimizin yaptıktan sonra sonra sizi memnun görmek bizim için çok değerlidir.Hedefimiz daima en iyi hizmeti vermektir. Ankara kornişçi iyisini değil her zaman en iyisini yapar.

Alt kısımdaki konularda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz ;

Ankara Korniş Montajı
Ankara Korniş Uygulaması
Korniş Montaj Fiyatı
Korniş Ustası

Korniş Montajı
Korniş Tamiri
Korniş Kırılması
Korniş Takma
Korniş Takılması
Korniş Çıkması
Korniş Vidası Montajı
Korniş Çivisi Montajı
Korniş Satışı
Jaluzi Montajı
Stor Montajı
Zebra Montajı
Korniş Çeşitleri
2'li Korniş Montajı
3'lü Korniş Montajı
4'lü Korniş Montajı
Tül Perde Rayı Korniş Montajı
Banyo Ayna Takımı Montajı
Duvar Televizyonluk Montajı
TV Ünitesi Montajı
Mutfak Korniş Montajı
Salon Korniş Montajı
Oturma Odası Korniş Montajı
Yatak Odası Korniş Montajı
Balkon Korniş Montajı
Teras Korniş Montajı
Perde Rayı Montajı
Korniş Takma Firması
Yeni Nesil Korniş Montajı
Slimflex Korniş Montajı
Yapıştırma Korniş
Perde aparatı
Perde aparatları
Rustik korniş
Kartonpiyerli korniş
Plastik korniş
Stor perde takma
Stor perde montaj
Kornişmatik
Perde takma aparatı
Korniş modelleri
Korniş fiyatları
Korniş takma
Zebra perde montajı
Perde topuzu montajı
Kornişçi
Perde
Fon perde montajı
Taç perde montajı
Tül perde montajı
Mutfak perde montajı
Salon perde montajı
Jaluzi perde montajı
Stor perde nasıl takılır
Slimflex Korniş Satışı

Ankara genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler ve hizmet verdiğimiz konular ;

Ankara Korniş teknik servisi ustası

  Ankara Korniş Ustası teknik servisi ustası

  Ankara Korniş tamiri sökme takma teknik servisi ustası

  Ankara Kornişçi Ustası teknik servisi ustası

  Ankara Korniş Çeşitleri teknik servisi ustası

  Ankara Korniş Uygulamaları teknik servisi ustası

  Ankara Korniş fiyatı teknik servisi ustası

  Ankara Korniş nasıl takılır teknik servisi ustası

  Ankara Elektrik Ustası teknik servisi ustası

  Ankara Elektrik Tamiri teknik servisi ustası

  Ankara Priz Hattı Çekimi teknik servisi ustası

  Kaçak Akım Rolesi Değişimi ve Montajı teknik servisi ustası

  Güvenli Kamerası Kurulumu teknik servisi ustası

  İnternet Hattı Çekimi teknik servisi ustası

  Priz ve Lamba Tamiri teknik servisi ustası

  Kaynak İşleri teknik servisi ustası

  Elektrik İşleri teknik servisi ustası

  Kolon Hattı Çekimi teknik servisi ustası

  Güvenlik Kamerası Kurulumu teknik servisi ustası

  Avize Montajı tamiri teknik servisi ustası

  Elektrik sigorta montajı teknik servisi ustası

  Diafon Sistemi Kurulumu Montajı teknik servisi ustası

  CCTV Güvenlik Kamera Kurulumu teknik servisi ustası

Avize Montajı teknik servisi ustası

  Uydu Kurulumu teknik servisi ustası

  Kaynakçı Ustası teknik servisi ustası

  Ankara Kaynak İşleri teknik servisi ustası

  Ankara Korniş Montajı Uygulamaları teknik servisi ustası

  Elektrik servisi montajı bakımı teknik servisi ustası

  Arızalar ve Çözümleri teknik servisi ustası

  Elkektrik Tamir İşlemleri teknik servisi ustası

  Şalt teknik servisi ustası

  Güvenlik Malzemeleri teknik servisi ustası

  Aydınlatma teknik servisi ustası

  Avize Montajı Tamiri teknik servisi ustası

  Armatür Montajı Tamiri teknik servisi ustası

  Led Montajı Tamiri teknik servisi ustası

  Aplik Montajı Tamiri teknik servisi ustası

  Spot Montajı Tamiri teknik servisi ustası

  Floresan Montajı Tamiri teknik servisi ustası

  Projektör Montajı teknik servisi ustası

Hizmet bölgelerimiz

A.O.Çiftliği(Aoç)
Atatürk Orman Çiftliği
Emniyet
Gazi
Akın
Akın
Ergenekon
Batıkent
Batısitesi
Ergazi
İlkyerleşim
İnönü
İvedikorganizesanayi
Kardelen
Kentkoop
Turgut Özal
Uğurmumcu
Yenibatı
Çayyolu/Ümitköy
Ahmet Taner Kışlalı
Bağlıca Mahallesi
Buketkent Mahallesi
Çayyolu Mahallesi
Konutkent Mahallesi
Koru Mahallesi
Ümit Mahallesi
Ümitköy Mahallesi
Vadikent Mahallesi
Yaşamkent
Çiğdemtepe
Çiğdemtepe
Demetevler
Çamlıca
Demetevler
Demetgül
Demetlale
Mehmetakifersoy
Özevler
Yahyalar
Yirmibeşmart
İstasyon
Eti
Varlık
İvedik Organize Sanayi
İvedik Organize Sanayi Mah
Karşıyaka
Anadolu
Barış
Ergenekon
Güzelyaka
Karşıyaka
Yeşilevler
Köyler
Alacatlı
Alacatlı
Aşağıyurtçu
Aşağıyurtçu
Ballıkuyumcu
Ballıkuyumcu
Dodurga
Dodurga
Ergazi
Fevziye
Fevziye
İvedik
Karacakaya
Macunköy
Memlik
Sarıbeyler
Şahitali
Şehit Ali
Yakacık
Yapracık
Yapracık
Yukarıyurtçu
Yukarıyurtçu
Yuva
Ostim
Ostim Mah
Sanayi
Varlık
Susuz
Susuz
Şentepe
Anadolu
Aşağıyahyalar
Avcılar
Barıştepe
Burç
Çiğdemtepe
Ergenekon
Güventepe
Güzelyaka
Kaletepe
Kayalar
Pamuklar
Şentepe
Yahyalar
Yahyalı
Yenimahalle
Çarşı
Gayret
Güzelevler
Işınlar
Ragıptüzün
Tepealtı
Yeniçağ
Yenimahalle
Yunusemre
Çayyolu

 için firmamızdan korniş hizmeti alabilirsiniz.

Ekibimizi Haftanın 7 günü saat: 07:00- 23:00 arası arayabilir, isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Perde ve Korniş Montajının En Güvenilir Adresi

ANKARA Yenimahalle KORNİŞ MONTAJI
Ekibimizi Haftanın 7 günü saat: 07:00- 23:00 arası arayabilir, isteklerinizi bildirebilirsiniz.

BİZE ALT KISIMDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ ;

Korniş montajı kurumsal telefonumuz ;

0 539 828 40 60

Cep telefonu ile iletişim numaralarımız ;

 0 539 828 40 60

Her türlü konuda E-mail adresimiz ;

[email protected]

Web sitemiz ;

www.elektrikustasi.name.tr

Ankara Anadolu Elektrik Ustası firmamızdan her türlü elektrik tamiri işlemlerini yapmaktayız.

Elektrik tamiri ile ilgili verdiğimiz hizmetler ;

 • Elektrik Tamiri
 • Elektrik Tesisatı Değişimi
 • Avize Montajı
 • Priz Tamiri
 • Lamba Tamiri
 • Aydınlatma Tamiri
 • Led Spot Montajı
 • Şerit Led Montajı
 • İnternet Arızası Tamiri
 • Priz Hattı Çekimi
 • Çevre Aydınlatma
 • Anahtar ve Priz Montajı
 • Sigorta Değişimi
 • Sigorta Montajı
 • Kombi Sigorta Montajı
 • Kaçak Akım Rolesi Değişimi ve Montajı
 • Güvenli Kamerası Kurulumu
 • Telefon Hattı Çekimi
 • Ankara Elektrikçi

Ankara elektrik ustası  , elektrik servisi ile ilgili alt konularda firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Elektrik Sigorta Yapımı Elektrik servisi montajı bakımı servisi hizmetlerimiz alt kısımdadır

Acil elektrikçi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ankara içerisinde hizmet verdiğimiz ilçeler alt kısımdadır ;

 • Merkezi Uydu Kurulumu
 • İnternet Hattı Çekimi
 • Priz ve Lamba Tamiri
 • Korniş Montajı
 • Elektrik Tadilatı
 • Elektrik Tesisatı
 • Sigorta Kutusu Montajı
 • Bahçe Aydınlatma
 • Projektör Aydınlatma Montajı
 • Elektrik İşleri
 • Anahtar ve Priz Montajı
 • İnternet Bağlantısı
 • Aydınlatma Tamiri
 • Elektrikçi Ustası
 • Elektrikçi Hizmeti
 • Acil Elektrikçi Servisi
 • Kolon Hattı Çekimi
 • Güvenlik Kamerası Kurulumu
 • CCTV, AHD, IP Kamera Montajı

Ankara elektrik hizmetlerimizden bazı başlıklar şu şekildedir;

 • Elektrik servis bakım ve onarım
 • Elektrik Arıza Sorun Giderimi
 • Aydınlatma sistemleri Arıza Tamir Sıfırdan Montaj
 • Bina Aydınlatma led sistemleri Montaj Tamir
 • Elektrik tesisat arıza tespit onarımı ve değişimi
 • Avize Montaj ve Demontaj İşleri
 • CCtv Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Ankara Elektikçi firmamızdan profosyenel destek alabilirsiniz.

Tüm Semtlere

 

 Aynı Gün 

 

Teknik Servis

Ankara Elektrik ve korniş konusunda yaptığımız hizmetler ;

Ankara korniş usta servisi , stor perde korniş takma sökme hizmetleri , korniş tamiri , korniş satışı , korniş çeşit ve modelleri hakkında fiyat bilgisi , korniş tamiri , korniş yedek parça temini ve Ankara Elektrik ustası servisi iletişim bilgilerimiz ;

Web ; www.elektrikustasi.name.tr

Elektrik Tamir , Servis ;

[email protected]

Malzeme Satış ;

[email protected] 

Muhasebe ;

[email protected]

Ankara Anadolu Elektrik ustası , Elektrik tamiri , korniş ustası montajı , Korniş servisi telefonumuz ;

0 539 828 40 60

Anadolu Elektrik servisi ustası Ankara Yenimahalle Elektrik arıza , Elektrik tamir , Ankara Elektrik ustası  iletişim numaramız ;

0 539 828 40 60

Mobil Korniş montajı iletişim numaramız ;

0 539 828 40 60

Anadolu Elektrik servisi ustası Ankara Elektrik tamiri , Elektrik servisi , Ankara elektrikçi bilgi hattı ;

0 539 828 40 60

WhatsApp online Ankara usta destek hattımız sizlere anında destek sunuyor. Konumunuzu yollayın gelelim.

0 539 828 40 60

Alt kısımdaki hizmetlerimizden ve alt başlıklarından yararlanabilirsiniz.

Ankara elektrikçi ustası , Ankara Korniş montajı , Elektrik ustası , Ankara Elektrik tamiri  bilgimiz ;

0 539 828 40 60

Sitemap  SSL sitemiz;

htps://www.elektrikustasi.name.tr

EN UYGUN FİYATA ELEKTRİK USTASI BULUN

Ankara Anadolu Elektrik ustası , Elektrik tamiri bakımı iletişim ;

0 539 828 40 60